Energetyka

Energetyka

W zakresie naszych usług znajdą Państwo projektowanie, budowę, przebudowę oraz modernizację sieci energetycznych niskiego i średniego napięcia. Naszą specjalizacją jest również oświetlenie uliczne i energetyka, wykonywane w oparciu o szczegółowe projekty i dokumentacje. Dysponujemy kompetentną, doświadczoną kadrą, która posiada odpowiednie uprawnienia w zakresie projektowania, kierowania i nadzorowania robót, co pozwala nam tworzyć oświetlenie uliczne spełniające wszelkie współczesne wymagania. Firma Telbest jest otwarta na współpracę na obszarze nowoczesnego oświetlenia i optymalnej energetyki.

Poznaj naszą ofertę obejmującą oświetlenie uliczne

Mamy bogate doświadczenie przy realizacji kontraktów drogowych, w których uczestniczymy jako wykonawca prac energetycznych i oświetleniowych. Zależy nam na tym, żeby zaawansowana energetyka obejmowała wszystkie miasta w Polsce, a nie tylko Nowy Sącz, który początkowo był jedynym terenem naszego działania. Dlatego realizujemy sieci energetyczne, dojeżdżając we wskazane miejsca. Zapewniamy profesjonalne i wydajne oświetlenie uliczne, które nie wymaga częstych wymian i znacznie ogranicza wydatki związane z prądem. Dbamy nie tylko o oświetlenie uliczne. Dla naszych fachowców istotny jest każdy aspekt wykonywanej pracy, stąd w ofercie TELBEST znalazła się także modernizacja oświetlenia. Zachęcamy Państwa do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie lub odwiedzin w Biurze Projektów i Realizacji z siedzibą w Nowym Sączu.

Nowoczesne oświetlenie uliczne to oszczędność i bezpieczeństwo w jednym

Na inwestycje w obszarze modernizacji oświetlenia towarzyszącego infrastrukturze drogowej i innym ciągom komunikacyjnym oraz miejscom publicznym decyduje się w ostatnim czasie coraz więcej zarządców dróg i innych podmiotów. Nowoczesne oświetlenie uliczne, wykorzystujące nowe technologie pozwala bowiem radykalnie obniżyć kosztye energii (dzięki wyższej efektywności samych źródeł światła a także możliwości sterowania). O tym, jak znakomite rezultaty może to przynieść przekonała się już np. energetyka Nowy Sącz, a także w wielu innych miastach. Prawidłowo zmodernizowane oświetlenie uliczne zapewnia minimalne koszty użytkowania przy jednoczesnym uzyskaniu optymalnego rozkładu luminacji i natężenia oświetlenia. Szerokie widmo świecenia, jakie oferuje dziś technika oświetleniowa a, wraz z nim łatwość rozpoznawania barw i kształtów, to kolejny element znacznie podnoszący bezpieczeństwo i wygodę korzystania z ciągów komunikacyjnychEnergetyka to jeden z obszarów, w którym w zakresie obniżenia kosztów zrobić można wiele. Korzystając z pomocy doświadczonych projektantów i wykonawców, jakimi dysponuje firma Telbest, można połączyć oszczędność z uzyskiwaniem najdoskonalszych parametrów użytkowych – Nowy Sącz jest jednym z miast, w którym niezbicie to udowadniamy. Zmodernizuj oświetlenie uliczne w sposób, który przyniesie najdoskonalszy rezultat i ciesz się nim przez wiele lat bezproblemowej eksploatacji. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty.

telbest

Oferujemy kompleksową budowę sieci tele- technicznych miedzianych i światłowodowych. Zajmujemy się budową sieci telefonicznych i okablowaniem strukturalnym.

Przewierty sterowane: Nowy Sącz | Kraków | Warszawa | Katowice | Rzeszów | Tarnów | Kielce

qr-codes
ul. Grottgera 41,
33-300 Nowy Sącz
województwo małopolskie
Telefon: +48 18 444 11 11
facebook telbest

Copyright © 2022 by TelbesT. All rights reserved.

menu-circlecross-circle