Fotowoltaika

fotowoltaika

Biuro Projektów i Realizacji TELBEST od ponad 20 lat działa na rynku energetycznym i teletechnicznym. W ostatnich latach nasza oferta została poszerzona o zakres usług związanych z fotowoltaiką. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrę, która gwarantuje najwyższą jakość prac oraz czuwa nad rygorystycznymi wymogami jakości i wytrzymałości montowanych przez nas urządzeń jak: panele słoneczne, falowniki, rozdzielnie. Jesteśmy rzetelną firmą, która dzięki wyszkolonym specjalistom w dziedzinie odnawianych źródeł energii (fotowoltaiki) korzysta z najwyższej jakości produktów oraz współpracuję z godnymi zaufania producentami. Tworzymy dla Was w pełni przyjazne środowisku - ekologiczne inwestycje, które zwracają się po kilku latach. Świadomie wybieramy dobry produkt.

Wyznajemy zasadę: jeżeli chcesz zarobić to zamiast zanosić pieniądze do zakładu energetycznego czy urzędu skarbowego zainwestuj w fotowoltaikę.

Czym jest fotowoltaika?

Jest to dziedzina wykorzystująca zjawisko fotowoltaiczne, zwane też efektem fotowoltaicznym, polegające na generowaniu siły elektromotorycznej w złączu półprzewodnikowym pod wpływem promieniowania świetlnego (najczęściej światła słonecznego). Samo określenie pochodzi od połączenia dwóch wyrazów: „foto” – oznaczającego światło oraz „wolt” – jednostki napięcia (od nazwiska włoskiego badacza zjawisk elektrycznych Alessandra Volta). Moduły, panele słoneczne bądź krótko panele PV lub moduły PV, służą wytwarzaniu prądu stałego. Jest on później zamieniany w inwerterze (falowniku) na prąd przemienny, który jest prądem właściwym i może zasilić między innymi budynek biurowy, gospodarstwo rolne lub dom.

Najistotniejszym etapem jest montowanie paneli słonecznych i instalacji elektrycznych. Prawidłowy i bezpieczny montaż musi być przeprowadzony przez wyszkolonych i doświadczonych specjalistów, których zapewnia Nasza Firma. Sprawna realizacja, którą oferujemy zapewni długą żywotność oraz co najważniejsze bezpieczeństwo użytkowania.

Panel słoneczny

Oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klienta biznesowego jak
i indywidualnego. Realizujemy kompleksowo:

  • budowa farm fotowoltaicznych
  • instalacje fotowoltaicznych dla firm
  • instalacje fotowoltaiczne dla Klientów indywidualnych

Oferujemy kompleksową usługę zawierającą: analizę zapotrzebowania dla Klienta, opracowanie i uzgodnienie projektów (w tym projektu budowlanego jeżeli jest wymagany) oraz wykonanie.

Realizujemy również przedsięwzięcia w zakresie fotowoltaiki w oparciu o gotowe koncepcje budowy lub projekty.

oferta fotowoltaiki
instalacja fotowoltaiki na dachu

Służymy pomocą w pozyskaniu środków z instytucji finansowych na realizację przedsięwzięcia. Posiadamy certyfikat programu „Rzetelna Firma”. Współpraca z nami pozwala inwestować w przyszłość w łatwy oraz profesjonalny sposób.

Jesteśmy w stanie tworzyć inwestycje od podstaw. Dysponujemy własnym sprzętem i doświadczeniem niezbędnym przy budowie farm fotowoltaicznych. W naszym zespole są specjaliści, którzy gwarantują sprawną realizację przedsięwzięć.

Od wielu lat zajmujemy się dużymi instalacjami fotowoltaicznymi dzięki budowie których zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie. Pozwala to bez obaw, razem z nami inwestować w nowoczesne wykorzystanie odnawialnego źródła energii jakim jest Słońce a w realizowanym procesie produkcji pozbyć się śladu węglowego.

telbest

Oferujemy kompleksową budowę sieci tele- technicznych miedzianych i światłowodowych. Zajmujemy się budową sieci telefonicznych i okablowaniem strukturalnym.

Przewierty sterowane: Nowy Sącz | Kraków | Warszawa | Katowice | Rzeszów | Tarnów | Kielce

qr-codes
ul. Grottgera 41,
33-300 Nowy Sącz
województwo małopolskie
Telefon: +48 18 444 11 11
facebook telbest

Copyright © 2022 by TelbesT. All rights reserved.

menu-circlecross-circle