Nasze maszyny do przewiertów

Poniżej prezentujemy sprzęt do wykonywania przewiertów sterowanych firmy Ditch Witch, którymi dysponujemy.

Maszyna przewiertowa JT-20, wyprodukowana w 2019 r., stanowi potencjał precyzji i tempa pracy. W ramach różnego typu inwestycji budowlanych, wykonujemy przewierty sterowane w gruntach o długości do 140 m i średnicy do 315 mm.

Maszynę JT 520 wykorzystujemy, gdy do wykonania jest krótki przewiert sterowany pod ulicami lub przewierty pod drogami jednojezdniowymi w miejscach, do których mamy ograniczony dostęp i musimy zapewnić duży promień gięcia.

Maszyny JT 2020, JT 20 i JT-10 pozwalają nam stosować technikę bezrozkopową na znacznie dłuższych dystansach np.: pod autostradami, torami kolejowymi, rzekami i innymi przeszkodami terenowymi.

Dysponujemy również specjalistycznym urządzeniem FX20 - HYDRO EXCAVATORS pozwalającym między innymi  na usuwanie płuczki podczas prowadzonych prac przewiertowych.

Maszyny do przewiertów JT 2020
JT 2020
Maszyna przewiertowa JT 20
JT 20
Wiertnica JT 10
JT 10
Maszyny do przewiertów JT 520
JT 520
Urządzenie FX20 - HYDRO EXCAVATORS
FX20

Jaką maszynę do przewiertów wybrać?

W naszym parku maszynowym znajduje się kilkanaście różnych urządzeń i wiertnic. W zależności od potrzeb klientów, wymagań projektu oraz możliwości terenowych możemy wykorzystać różne wiertnice.

Maszyny JT 20 i JT-10 stanowią niesamowity potencjał precyzji i tempa pracy a przewierty wykonane tymi maszynami są bardzo precyzyjne.

Maszynę JT 520 wykorzystujemy, gdy do wykonania są krótkie przewierty sterowane pod ulicami lub przewierty pod drogami jednojezdniowymi w miejscach, do których mamy ograniczony dostęp i musimy zapewnić duży promień gięcia.

Maszynę JT 2020 włączamy do realizacji gdy przewiert sterowany zmusza nas do zastosowania techniki bezrozkopowej na znacznie dłuższych dystansach, na przykład pod autostradami, torami kolejowymi, rzekami i innymi przeszkodami terenowymi. W ramach różnego rodzaju inwestycji budowlanych wykonujemy przewierty w gruntach normalnych o długości maksymalnej do 140 metrów i średnicy 315 mm.

Wiertnica Ditch Witch JT20

Maszyna do przewiertów JT20

Maszyny do przewiertów Ditch Witch JT20 są połączeniem mocy i nowoczesności. Jako firma, która oferuje przewierty sterowane, dbamy o to, aby posługiwać się tylko najlepszymi w swojej klasie maszynami. Dodatkowo, przez cały czas wykorzystywany osprzęt podlega procesowi odnawialności i wymiany na nowy.

Pulpit sterowniczy gwarantuje naszym operatorom dostęp do ważnych danych o pracy wiertnicy, a także informacji z miejsca przewiertu. Nie ma więc mowy o żadnych pomyłkach bądź też nieprecyzyjnie wykonanych odwiertach.

Komputerowy system nadzoru pozwala na precyzyjne wyrysowanie trajektorii przewiertu, który na życzenie Klienta dostarczamy w dokumentacji powykonawczej przewiertu sterowanego.

Gdy wykonujemy przewierty sterowane wykorzystując wiertnicę Ditch Witch JT2020 mamy możliwość dokonywania odwiertów pod autostradami, drogami, nasypami kolejowymi i rzekami. Moc maszyny pozwala na wykonanie przewiertów sterowanych dłuższych i o znacznie większej średnicy dochodzącej do 315 mm. Długość przewiertu ogranicza ilość i sprężystość żerdzi a dla tej maszyny sięga 140 m. Śmiało można powiedzieć, że wiertnica JT2020 jest doskonałym sprzętem dla przewiertów sterowanych długich.
Nie przypadkowo także firma Ditch Witch uznawana jest w środowisku specjalistów od robót ziemnych za „Ferrari wiertnic kierunkowych”.

Maszyny, których używamy są niezawodne i znakomite w swoich osiągach. Nasi operatorzy mają świetną widoczność dzięki odpowiedniej konstrukcji wiertnicy. Precyzja odwiertów jest znakiem rozpoznawczym dla Firmy TelbesT. Z nami trafisz „w punkt”.

Wiertnica Ditch Witch JT2020

Maszyna do przewiertów horyzontalnych Ditch Witch JT2020

Wiertnica Ditch Witch JT10

Maszyna JT10 do przewiertów

Wiodącymi cechami sprzętu Ditch Witch JT10, którym dysponujemy są silniki wysokoprężne Deutz o mocy 66 KM spełniający normy emisji spalin Tier 4, które nie wymagają stosowania drogich w obsłudze systemów oczyszczania spalin, a także katalizatorów utleniających do silników wysokoprężnych. I najważniejsze maszyna ta jest sterowana za pomocą jednego joysticka.

Ograniczona zostaje także emisja zanieczyszczeń, dzięki temu, że mamy wgląd w parametry pracy silnika, a także kody diagnostyczne i istotne informacje o przepływie płuczki wiertniczej.

Ta maszyna do przewiertów pozwala na instalację krótszych tras dla mediów, a także osiągnięcie większej wydajności w piaszczystych glebach. Na pokładzie znajduje się zbiornik na płyn niezamarzający do zalewania instalacji pompy płuczki.

Wykonując przewierty sterowane wykorzystujemy także ten sprzęt. Sprawdza się wtedy, gdy trzeba operować kompaktową i zwrotną wiertnicą.

Maszyna do przewiertów JT520 jest zwrotna, nie potrzebuje dużej przestrzeni roboczej i może być także bardzo łatwo transportowana. Za pomocą wspomnianej maszyny uzyskujemy również dobre osiągi przy niewielkich długościach i średnicach. Co ciekawe, wiertnica Ditch Witch JT520 waży tylko 1429 kilogramów.

Wiertnica Ditch Witch JT520

JT 520

Właściwy wybór maszyny do przewiertów

Maszyny do przewiertów to nie wszystko - w naszej firmie mamy także koparki, ciężarówki i inny ciężki sprzęt bez którego szybka i dokładna praca - nawet w trudnych warunkach atmosferycznych - byłaby niemożliwa. To sprawia, że wybierają nas zarówno duże firmy (np. Orange Polska, PKP Energetyka itp) jak również inwestorzy indywidualni, którzy chcą zrobić przewiert sterowany pod drogą, budynkiem, rzeką czy inną przeszkodą terenową.

telbest

Oferujemy kompleksową budowę sieci tele- technicznych miedzianych i światłowodowych. Zajmujemy się budową sieci telefonicznych i okablowaniem strukturalnym.

Przewierty sterowane: Nowy Sącz | Kraków | Warszawa | Katowice | Rzeszów | Tarnów | Kielce

qr-codes
ul. Grottgera 41,
33-300 Nowy Sącz
województwo małopolskie
Telefon: +48 18 444 11 11
facebook telbest

Copyright © 2022 by TelbesT. All rights reserved.

menu-circlecross-circle