Usługi teletechniczne

usługi teletechniczne

Biuro Projektów i Realizacji TelbesT istnieje na rynku od 1998r. Nasza główna działalność związana jest z branżą telekomunikacyjną i budową sieci teletechnicznych na bazie których, świadczone są usługi telekomunikacyjne. Nasze usługi teletechniczne związane są z budową, przebudową, rozbudową oraz usuwaniem awarii sieci teletechnicznych światłowodowych i miedzianych. Budujemy kanalizację teletechniczną, mikrokanalizację i rurociągi światłowodowe, kanały technologiczne i linie słupowe.

Specjalizujemy się w skomplikowanych przebudowach teletechniki, wymagających bardzo wysokich kwalifikacji. Posiadamy bogate doświadczenie i wyspecjalizowaną kadrę z wymaganymi uprawnieniami branżowymi do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w branży telekomunikacyjnej.

W naszym biurze projektowym opracowujemy projekty techniczne oraz wyceny do przetargów. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz specjalistyczny sprzęt którym dysponujemy, pozwalają nam oferować usługi teletechniczne na najwyższym poziomie. Odbiorcami naszych usług są głównie operatorzy telekomunikacyjni oraz firmy, które realizują inwestycje budowlane ( np. drogowe), które wymagają budowy lub przebudowy sieci telekomunikacyjnych.

budowa sieci światłowodowych
sieci światłowodowe orange

Jesteśmy oficjalnym partnerem ORANGE POLSKA S.A. w zakresie budowy sieci światłowodowych i miedzianych. Usługi teletechniczne możemy świadczyć również w przypadkach kiedy wymagane jest Poświadczenie Bezpieczeństwa, które wydała nam Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w zakresie dostępu do informacji niejawnych z klauzulą: poufne, tajne i ściśle tajne.

Usługi teletechniczne świadczone przez Biuro Projektów i Realizacji TelbesT realizowane są na najwyższym poziomie.

Jesteśmy wyspecjalizowani w kompleksowych przebudowach sieci telekomunikacyjnych wymagających zaawansowanej wiedzy technicznej. Dysponujemy profesjonalną kadrą z bogatym doświadczenie wraz z niezbędnymi uprawnieniami branżowymi do projektowania i kierowania inwestycjami w branży telekomunikacyjnej.

Instalacje teletechniczne

instalacje teletechniczne firma

Wykonujemy instalacje teletechniczne w nowych budynkach oraz modernizujemy sieci teletechniczne w budynkach istniejących. Nasza firma Telbest tworzy projekty i wyceny a także prowadzi nadzory budowlane. Zajmujemy się przeprowadzaniem szczegółowych pomiarów i realizowaniem usług teletechnicznych w obrębie budynków użytkowych i nie tylko. Nasi specjaliści stale poszerzają wiedzę w tej dziedzinie, aby teletechnika nie miała przed nimi tajemni. Możemy więc realizować dla Państwa instalacje teletechniczne na najwyższym poziomie, w tym sieci miedziane i sieci światłowodowe, realizujące architekturę dla transmisji danych czy przesyłu sygnału telewizyjnego. Budujemy również kanały technologiczne i rurociągi. Zapraszamy do przejrzenia oferty!

Funkcjonalne instalacje teletechniczne od Telbest

Nasza firma rozwija się już od ponad 20 lat, świadcząc usługi teletechniczne dla Klientów indywidualnych i dla dużych przedsiębiorstw. Działamy na terenie całej Polski, wykonując nowoczesne i praktyczne instalacje teletechniczne. Wśród projektów zrealizowanych przez nasz wykwalifikowany zespół, znajdują się nie tylko sieci teletechniczne, ale i innowacyjne systemy kontroli dostępu czy sygnalizacji włamania i instalacje sygnalizacji pożaru. Interesuje nas szeroko pojęta teletechnika, dlatego z zaangażowaniem wykonujemy sieci teletechniczne, w tym sieci światłowodowe. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie systemów bezpieczeństwa oraz doborze najkorzystniejszych dla Państwa usług teletechnicznych. Wszystkich, którym niezbędne są usługi teletechniczne, zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą i do kontaktu z doradcami Telbest. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i dokładniej przedstawimy obszary, na których działamy w zakresie instalacji teletechnicznych.

Niezawodne instalacje teletechniczne muszą być dziełem specjalistów

Świat zmienia się szybciej, niż jeszcze niedawno mogliśmy sobie wyobrażać, co niesie ze sobą wzrost oczekiwań użytkowników obiektów wszelkiego typu. Niezawodne instalacje teletechniczne, zapewniające błyskawiczny przesył informacji, a także prawidłowe funkcjonowanie wszystkich elementów wyposażenie budynku i bezpieczne jego użytkowanie stają się elementarną potrzebą. Teletechnika jest jednak dziedziną wymagającą najwyższych kompetencji, zarówno na etapie projektu, jak i wykonania. TelbesT od ponad 20 lat udowadnia, że w obu tych obszarach nie ma sobie równych i realizuje usługi teletechniczne na najwyższym poziomie. Nowoczesne instalacje teletechniczne pozwalają w każdym miejscu stworzyć takie warunki do pracy i wszelkiego typu innej działalności, jakie niezbędne są to tego, by móc nadążyć za wyzwaniami współczesności. Z naszą pomocą wszędzie można skutecznie podnieść standardy bezpieczeństwa i osiągnąć wszystkie inne cele, na jakie tylko pozwala obecnie teletechnika. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że żadna realizacja nie jest dla nas zbyt poważnym wyzwaniem – tworząc sieci teletechniczne pokonujemy wszelkie ograniczenie architektury i krajobrazu. Za każdym razem zaproponujemy najdoskonalsze dla danego odbiorcy rozwiązania i zrealizujemy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty obejmującej różnego typu usługi teletechniczne i kontaktu. Dzięki nam możecie Państwo korzystać z najlepszych dostępnych rozwiązań.

telbest

Oferujemy kompleksową budowę sieci tele- technicznych miedzianych i światłowodowych. Zajmujemy się budową sieci telefonicznych i okablowaniem strukturalnym.

Przewierty sterowane: Nowy Sącz | Kraków | Warszawa | Katowice | Rzeszów | Tarnów | Kielce

qr-codes
ul. Grottgera 41,
33-300 Nowy Sącz
województwo małopolskie
Telefon: +48 18 444 11 11
facebook telbest

Copyright © 2022 by TelbesT. All rights reserved.

menu-circlecross-circle