Przewierty Sterowane Rzeszów

przewierty sterowane

Jedna z najnowocześniejszych usług w branży, czyli przewierty sterowane, już teraz dostępne w mieście Rzeszów. Specjalnie z myślą o Klientach biznesowych w tej okolicy rozszerzyliśmy ofertę biura projektów i realizacji TelbesT. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak duże zapotrzebowanie na tego typu prace zachodzi w województwie podkarpackim. Rzeszów, jako stolica regionu, słynie z różnego rodzaju modernizacji na otwartej przestrzeni, gdzie świetnie sprawdzają się przewierty sterowane. O ich największych zaletach można dyskutować godzinami, jednak dla wykonawców projektów najważniejsza będzie możliwość prowadzenia pracy bezwykopowej.

Przewierty sterowane to rewolucja w Twoich pracach wykopowych.
Poznaj usługi świadczone przez TelbesT od każdej strony

Skorzystanie ze specjalnie ukierunkowanej na Rzeszów oferty, w której pierwsze skrzypce grają przewierty sterowane, niesie ze sobą ogromną ilość korzyści. Przede wszystkim możesz być pewny tego, że Biuro Projektów i Realizacji TelbesT maksymalnie dopasuje propozycję zakresu prac oraz ceny do przedstawianych przez Ciebie oczekiwań. Dokładnie analizujemy zlecenie, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą możliwą jakość współpracy. Nie musisz martwić się o to, że przewierty sterowane całkowicie sparaliżują ruch w okolicy placu budowy. Wykorzystujemy tylko nowoczesną technologię oraz mocno zaawansowane pod względem technologicznym maszyny Ditch Witch. W odróżnieniu od metod tradycyjnych, przewierty sterowane Rzeszów znacząco przyśpieszają etapy pracy oraz zadbają o zachowanie pozytywnej kondycji przyrody otaczające konkretny teren. Tak wiele korzyści uzyskasz wyłącznie przy współpracy z prawdziwymi specjalistami.

przewierty horyzontalne

Jaką rolę przy przewiertach sterowanych odgrywa klasa wykorzystywanych maszyn?

Od stopnia zaawansowania tego typu sprzętu zależy chociażby możliwość sprostania różnym warunkom geologicznym. Jako doświadczeni specjaliści posiadamy nieograniczony dostęp do maszyn Ditch Witch, które sprawdzają się przy gruntach od pierwszej do czwartej kategorii.

Czym są przewierty horyzontalne typu HDD?

Horizontal Directional Drilling, czyli z tłumaczenia na język polski przewierty horyzontalne, polegają na wykonaniu otworu pomiędzy początkowym i końcowym punktem, zgodnie z zadanym profilem. Takie usługi TelbesT również realizuje w ofercie skierowanej na miasto Rzeszów.

Jak TelbesT radzi sobie z nadmiarem płuczki powstającej przez przewierty sterowane?

Podczas realizowania specjalistycznych prac posługujemy się wyłącznie sprawdzonej klasy sprzętem. Posiadamy wydajną maszynę Ditch Witch, która zapewnia zasysanie nadmiaru płuczki. Dzięki temu przewierty sterowane charakteryzują się bezpieczeństwem w stosunku do środowiska.

W jaki sposób zabezpieczyć płuczkę przed wyciekiem i zanieczyszczeniem otoczenia?

Do tego typu protekcji stosuje się komory przewiertowe i odbiorcze. Płuczka powoduje odpowiednie odprowadzenie urobku, jaki wyprodukują przewierty sterowane. Specjalna komora zbiera jej nadmiar, co umożliwia bezpieczny wywóz i utylizację szkodliwych środków.

telbest

Oferujemy kompleksową budowę sieci tele- technicznych miedzianych i światłowodowych. Zajmujemy się budową sieci telefonicznych i okablowaniem strukturalnym.

Przewierty sterowane: Nowy Sącz | Kraków | Warszawa | Katowice | Rzeszów | Tarnów | Kielce

qr-codes
ul. Grottgera 41,
33-300 Nowy Sącz
województwo małopolskie
Telefon: +48 18 444 11 11
facebook telbest

Copyright © 2022 by TelbesT. All rights reserved.

menu-circlecross-circle