Przewierty sterowane Nowy Sącz

przewierty sterowane nowy sącz i okolice

Przewierty sterowane Nowy Sącz - mamy to! Jeśli reprezentujesz branżę budowlaną, to znasz już tę metodę. Rewolucja w wykonywaniu prac bezwykopowych jest znana każdemu, kto chociaż raz napotkał naturalne problemy w najbardziej zurbanizowanych regionach Małopolski.

Na całe szczęście czasy, kiedy musisz martwić się o bezpieczeństwo przyrody, omijanie kabli czy rur podczas kopania już dawno za nami. Zgłoś się do TelbesT i sprawdź, co uzyskasz wykorzystując tę metodę w swojej inwestycji. Zadzwoń aby uzyskać wycenę: +48 500 285 600

Ta technologia bezwykopowa odmieniła region

Ta innowacyjna metoda bezwykopowa znajduje zastosowanie w budownictwie oraz przemyśle. Na terenie Sądecczyzny i Nowego Sącza wykorzystuje się ją do robienia otworów pod drogi oraz budynki, bez konieczności prowadzenia robót ziemnych.

W przeciwieństwie do tradycyjnej wiertnicy czy przecisku, przewiert umożliwia precyzyjne sterowanie głowicą w trakcie jej działania pod ziemią. Dzięki temu można uniknąć szkód w istniejących instalacjach podziemnych oraz innych strukturach. W czasie działania wykorzystuje się również płuczkę, która pozwala na usuwanie wierceń oraz ochronę otworów przed zawaleniem.

Ta metoda pozwala na oszczędność czasu, materiałów i pieniędzy. To również gwarancja bezpieczeństwa pracowników oraz mieszkańców Nowego Sącza - pozwala uniknąć niebezpiecznych zdarzeń, które mogłyby mieć miejsce w trakcie tradycyjnych wykopów (wpadnięcie do wykopu czy choćby hałas na placu budowy).

przewierty horyzontalne nowy sącz lokalnie

Gdyby przeanalizować przewierty sterowane Nowy Sącz nie wypadłby inaczej niż większość miast w Polsce: z uwagi na dużą ilość inwestycji (np. stadion Sandecji, budowa rond na obwodnicy miasta, powstające centra i parki handlowe) oraz remontów infrastruktury (budowa światłowodów, oświetlenia ulicznego, liczne remonty ulic) ten rodzaj budowy infrastruktury wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej czy światłowodowej staje się dominujący.

Dlaczego warto wybrać TelbesT?

Nie mamy sobie równych na współczesnym rynku i posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, wiedzę oraz dostęp do nowoczesnych urządzeń. Docenia to firma Orange Polska S.A. dla której jesteśmy partnerem technologicznym.

Jesteśmy przedsiębiorstwem które powstało i ma siedzibę w Nowym Sączu, przy ul. Artura Grottgera 41, gdzie znajduje się nasza baza sprzętowa oraz biuro projektowe. Realizujemy prace w całej Polsce - działamy na terenie miast: Nowy SączKatowiceWarszawaRzeszówKraków, Tarnów i Kielce.

Z jakiego sprzętu używa TelbesT do przewiertów horyzontalnych?

Wykorzystujemy nie tylko wiertnice. Mamy też krety do przecisków, koparki, koparko-ładowarki, ciężarówki i sprzęt teletechniczny.

Dobór odpowiedniej maszyny do przewiertów uzależniony jest od wielu czynników, w tym od rodzaju zadań. Posiadamy nieograniczony dostęp do urządzeń renomowanej marki Ditch Witch. Przewierty sterowane wykonujemy maszynami typu JT 2020, JT 20, JT 10 oraz nowoczesnym JT 520.

Kompleksowo wyposażony park maszynowy sprawia, że TelbesT może podjąć się każdego zadania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wykonuje się przewiert HDD?

Należy przede wszystkim przygotować plan, który będzie uwzględniał wszystkie aspekty. Następnie należy przygotować odpowiednią wiertnicę, którą dokonuje się rozwiercenia otworu horyzontalnego. Po wykonaniu tzw. pilotażu, rozpoczyna się kolejny etap, który polega na prowadzeniu wiertła za pomocą płuczki pod ziemią. Po przejściu wiertła przez całą trasę, następuje rozwiercanie otworu do planowanej średnicy. Ostatnim krokiem jest wciąganie rur osłonowych (zwykle RHDPEp), które umożliwiają bezpieczne ułożenie rur docelowych.

Ile kosztuje 1 metr wiercenia HDD?

Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników. Warto zwrócić uwagę na średnicę i długość trasy oraz kategorię gleby. Znaczenie może mieć także lokalizacja. Wycena takiego zadania jest przygotowywana indywidualnie, dopasowując cenę i sposób wykonania do potrzeb klienta.

Cena za 1mb może więc się wahać w zależności od konkretnej sytuacji. Jednak biorąc pod uwagę że inwestycją jes kanalizacja, wodociągi czy podłączenie prądu, warto postawić na profesjonalistów, którzy zrobią wszystko dla naszej wygody i gwarantują pewność, że zostanie to wykonane dobrze i będzie służyło bezobsługowo przez całe dekady.

Ile kosztuje przewiert pod drogą?

Ile kosztuje przewiert pod drogą? To pytanie, które może zainteresować zarówno właścicieli nieruchomości, jak i firmy zajmujące się remontami i budową infrastruktury. Przygotowaliśmy orientacyjny cennik przewiertów sterowanych, w którym przedstawiona jest cena za metr.

W praktyce, cena tego rodzaju usługi jest zróżnicowana i zależy od wielu czynników. Wycena uwzględnia zarówno same koszty wykonania projektów, wykorzystania odpowiednich urządzeń do jego realizacji i w końcu pracy w ziemi.

Koszty mogą różnić się między sobą nawet w obrębie tej samej działki, bo na cenę wpływa na przykład długość i średnica trasy czy przeszkody terenowe. Ostateczną wartość tej usługi można poznać, wysyłając do nas maila lub dzwoniąc pod numer +48 500 285 600

Czym różni się przewiert od przecisku?

To dwa różne sposoby wykonywania robót ziemnych, które mają swoje zalety i wady oraz różnią się technologią.

Pierwszy z nich jak sama nazwa wskazuje - polega na przewiercaniu otworu w ziemi za pomocą specjalnej wiertnicy. Ta metoda pozwala na stworzenie idealnie gładkiego i precyzyjnego otworu, który może zmieniać kierunek. 

Z kolei przecisk to metoda przekopu za pomocą tzw. "kreta", którego działanie można porównać do przepychania przez ziemię rury. Koszty są tu zwykle niższe, co sprawia, że wiele osób korzysta z tej opcji, zwłaszcza w przypadku mniejszych inwestycji, na krótkich i prostych odcinkach.

Wybór między jedną i drugą metodą może zależeć od wielu czynników, takich jak odległość pomiędzy punkami które trzeba połączyć pod ziemią, średnicą otworu, czy choćby lokalnymi warunkami terenowymi. 

W Nowym Sączu TelbesT jest prawdopodobnie jedyną firmą, która ma szeroki zakres usług i w której obie te technologie można znaleźć w jednym miejscu. Dzięki fachowemu doradztwu możesz łatwiej podjąć decyzję, która metoda byłaby lepsza w Twoim przypadku.

Przewierty horyzontalne Nowy Sącz

Jako branżowi specjaliści z wieloletnią praktyką, doskonale rozumiemy, jak ogromną przeszkodą podczas różnego rodzaju inwestycji budowlanych może okazać się nawet najmniejszy poziom urbanizacji. Zwłaszcza w takich miastach, jak Nowy Sącz.

To właśnie dlatego oferujemy nowoczesne metody bezwykopowe, które umożliwiają wykonanie założonego planu bez konieczności ograniczania ruchu na ulicach bądź chodnikach. Korzystamy tylko ze sprawdzonych urządzeń o dużym zaawansowaniu pod względem technicznym, stąd też metody te dbają o zachowanie integralności tkanki miejskiej i środowiska naturalnego.

To niezwykle ważny aspekt. Nie tylko w dużych aglomeracjach, ale również w mniejszych miastach. Jeśli chodzi o przewierty sterowane Nowy Sącz jest miejscem wręcz idealnym. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniej praktyce w prowadzeniu tego typu zadań, będziesz mógł przyspieszyć finalizację swoich inwestycji.

Jak zlecić wykonanie przewiertu w Nowym Sączu?

Po prostu zadzwoń do nas +48 500 285 600 albo napisz maila telbest@wp.pl. Nawet, jeśli nie dysponujesz wszystkimi danymi to część z nich możemy pozyskać z wizji lokalnej, inne z dokumentacji technicznej i będziemy mogli przedstawić Ci wycenę.

telbest

Oferujemy kompleksową budowę sieci tele- technicznych miedzianych i światłowodowych. Zajmujemy się budową sieci telefonicznych i okablowaniem strukturalnym.

Przewierty sterowane: Nowy Sącz | Kraków | Warszawa | Katowice | Rzeszów | Tarnów | Kielce

qr-codes
ul. Grottgera 41,
33-300 Nowy Sącz
województwo małopolskie
Telefon: +48 18 444 11 11
facebook telbest

Copyright © 2022 by TelbesT. All rights reserved.

menu-circlecross-circle